Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Pracownia filmowa

Pracownia filmowa zaprasza na niezapomnianą przygodę z emocjonującym światem filmu!video-production-g9dc3a7bfd_1920

Filmy, reportaże teledyski, reklamy towarzyszą nam na każdym kroku; w kinach, telewizji,Internecie, telefonach. To nieodłączny element dzisiejszej rzeczywistości. Zabawne komedie, trzymające w napięciu thrillery, straszne horrory, kolorowe animacje, magiczne fantasy, przedstawiające rzeczywistość dokumenty to tylko mały wycinek filmowych produkcji, których bogata oferta powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz tworzyć i wymyślać własne historie lub lubisz pojawiać się przed kamerą albo czujesz się dobrze w roli widza - te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Dowiesz się jak powstały największe Hollywoodzkie produkcje i kto za nimi stoi, skąd czerpać pomysły i inspiracje, co to jest slow, fast motion czy dubbing, jak być dobrym
reżyserem, aktorem i widzem.Poznasz najważniejsze elementy dzieła filmowego, fascynujący świat Youtuberów, ciekawostki z backstage’u, różne formy audiowizualne, zagadki, sprzęt i narzędzia filmowe. Nauczysz się jak kręcić i montować filmy, teledyski i reklamy, tworzyć efekty specjalne od komputerowych akrobacji po proste triki do zastosowania przy każdej okazji, tworzyć scenografię, scenariusze, przełamywać własne lęki, tremę i czerpać z niepohamowanych pokładów własnej wyobraźni.

A wszystko to w twórczej i przyjaznej atmosferze.