Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Fitness

fitness-g9005ecb90_1920Zajęcia prowadzone są dla dorosłych i młodzieży. Program ćwiczeń dostosowany jest do potrzeb i możliwości uczestników. 
Zakres proponowanych ćwiczeń obejmuje takie zagadnienia jak:
stretching, aerobic, TBC, ćwiczenia siłowe, rozciągające, wzmacniające, oddechowe, relaksacyjne oraz ćwiczenia na dostępnych przyrządach.


Najnowsze badania potwierdzają tezę o wydłużaniu się ludzkiego życia w XXI wieku. Aby długości życia towarzyszyła jakość i radość z tego faktu należy dbać o psychosomatykę w ujęciu holistycznym.
Zajęcia w naszej placówce oferują szeroką gamę różnorodnych ćwiczeń, zarówno indywidualnie dopasowanych do oczekiwań i potrzeb, ćwiczeń na przyrządach i trenażerach umożliwiających zaspokojenie wielu potrzeb osób, które zechcą skorzystać z naszej bogatej oferty.

W CZP nr 3 zarówno osoby uprawiające sport wyczynowy, oraz ci którzy uprawiają sport rekreacyjnie jaki i znaczna rzesza, która dopiero podjęła decyzję ważną dla swojego rozwoju psychosomatycznego o rozpoczęciu gimnastyki stricte rekreacyjnej- znajda u nas możliwość poprawienia kondycji, statyki ciała, jego proporcji i dostosowania wagi do zadowalającego przedziału BMI.