Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Witamy w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi    POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

"Kolorowa Jesień" - Piknik Artystyczny - 28.09, 16:30

SZCZEGÓŁY

Zapraszamy w nowym roku szkolnym!


OBEJRZYJ FILM

Środy z Dartem - 17:00

 

Zapisy na rok szkolny 2022/23

Dowiedz się więcej

Środy z Dartem

Dowiedz się więcej

"Kolorowa Jesień" - Piknik Artystyczny

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O nas

Jesteśmy placówką wychowania pozaszkolnego, znajdujemy się na terenie osiedla Retkinia w Łodzi. Istniejemy od 1975, nasza dawna nazwa to Młodzieżowy Dom Kultury „Retkinia”. Zajmujemy się działalnością kulturalno – oświatową w tym przede wszystkim:

-            kształtowaniem i rozwijaniem uzdolnień dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych

-            prowadzeniem szeroko rozumianej edukacji kulturalnej

-            kształtowaniem nawyków pożytecznego sposobu spędzania wolnego czasu

Przede wszystkim jednak zapewniamy świetną zabawę, przyjazną atmosferę i opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Nasze zajęcia

Zespół Artystyczny "STONOGA"

Czytaj więcej

Zespół Tańca Współczesnego "KONTRA"

Czytaj więcej

DANCE MA SENS - mix taneczny

Czytaj więcej

Pracownia Edukacji Przedszkolnej "RADOSNE CHWILKI"

Czytaj więcej

Rytmika po angielsku - nauka języka dla przedszkolaków

Czytaj więcej

Pracownia plastyczna "INDYGO"

Czytaj więcej

Studio piosenki

Czytaj więcej

Nauka gry na gitarze

Czytaj więcej

Nauka gry na instrumentach klawiszowych

Czytaj więcej

Pracownia komputerowa, grafiki i fotografii cyfrowej

Czytaj więcej

Sekcja Karate

Czytaj więcej

Fitness

Czytaj więcej

Ćwiczenia rehabilitacyjne

Czytaj więcej

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci

Czytaj więcej

Doskonalenie języka angielskiego

Czytaj więcej

Pracownia filmowa

Czytaj więcej

Terapia pedagogiczna

Czytaj więcej

Studio nagrań "MELON"

Czytaj więcej

Świetlica sportowa

Czytaj więcej

Aktualności

23.09.2022

Logopedia

Zapraszamy na zajęcia z logopedii. Zapisy pod nr tel.: 506 151 113
Dowiedz się więcej
16.09.2022

"Kolorowa Jesień" - Piknik Artystyczny

Nasz tradycyjny Piknik Artystyczny odbędzie się w dniu 28 września. Będą występy, gry, zabawy, konkursy, grill i inne atrakcje. Startujemy o godz. 16:30. ZAPRASZAMY!
Dowiedz się więcej
15.09.2022

Świetlica sportowa zaprasza

Już w najbliższą sobotę w godzinach 10:00 - 13:00 zapraszamy dzieci oraz rodziców do naszej świetlicy sportowej. W programie rodzinne rozgrywki w darta, bilard i inne atrakcje!
Dowiedz się więcej
13.09.2022

Środy z Dartem

Zapraszamy na nasze nowe zajęcia. Dart to sport wymagający zręczności, koncentracji i ..."matematycznego refleksu". Treningi odbywają się w środy o godz. 17:00. Będą też zawody i prawdziwe...
Dowiedz się więcej
28.06.2022

"Odpadkowy Second Hand" - nagrody

UWAGA! Od 29 czerwca (środa) zapraszamy laureatów konkursu "ODPADKOWY SECOND HAND" po odbiór nagród do naszej placówki. Laureatom spoza Łodzi nagrody wyślemy pocztą. 
Dowiedz się więcej

Plan zajęć

Pracownia

dzień

godzina

Grupa (wiek)

Osoba prowadząca

Zespół "STONOGA"

poniedziałek

15:30 – 16:15

Grupa 1 (4 – 5), taniec

Marta Świątecka,

Elżbieta Kozowicz – Sobczak, Justyna Stopnicka

15:30 – 16:15

Grupa 2 (5 – 7), technika ruchu

16:15 – 17:00

Grupa 2 (5 – 7), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10), technika ruchu

17:00 – 17:45

Grupa 3 (7 – 10), taniec

17:45 – 19:15

Grupa 4 (10+), taniec

wtorek

15:30 – 16:15

 

Grupa 1 (4 – 5),

Grupa 2 (5 – 7) zajęcia wokalne

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10),

Grupa 4 (10+) zajęcia wokalne

środa

15:30 – 16:15

Grupa 1 (4 – 5), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 2 (5 – 7), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10), akrobatyka

17:00 – 17:45

Grupa 3 (7 – 10), taniec

17:00 – 17:45

Grupa 4 (10+), akrobatyka

17:45 – 19:15

Grupa 4 (10+), taniec

czwartek

15:30 – 16:5

Grupa 1 (4 – 5), Grupa 2 (5 – 7), umuzykalnienie i rytmika

Zespół Tańca Współczesnego "KONTRA"

Poniedziałek

16.15 - 17.50

Grupa 1 (10 -13)

Beata Budzewska

17.55 - 19.40

Grupa 2 (14-19)

Piątek

16.50 – 17.25

Grupa 1 (10 -13)

17.30 - 18.15

Grupa 1 i 2

18.20- 19.45

Grupa 2 (14-19)

DANCE MA SENS - mix taneczny

Wtorek

15.30 - 16.15

16.15 - 17.00

Grupa początkująca (5 - 6)

Justyna Stopnicka

17.00 - 18.30

Grupa średnio-zaawansowana (7-11)

18.30 - 19.15

Grupa Zaawansowana (11-15)

Środa

16.15 - 17.00

Grupa średnio-zaawansowana (7-11)

17.00 - 17.45

Grupa Zaawansowana (11-15)

Czwartek

16.15 - 17.00

Grupa początkująca (5 - 6)

17.00 - 18.30

Grupa średnio-zaawansowana (7-11)

Pracownia plastyczna „INDYGO”

poniedziałek

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (8-10)

 

Ewa Chłód

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II (9-13)

wtorek

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (5-6)

 

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II (7-10)

środa

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (5-6)

 

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II (7-10)

czwartek

8:00 – 10:45

Świetlica plastyczna (szk. podst.)

piątek

8:00 – 10:45

Świetlica plastyczna (szk. podst.)

Pracownia muzyczna - nauka gry na gitarze i ukulele

wtorek

15:55 – 16:40

Grupa początkująca (15-17)

Przemysław Pogocki

16:45 – 17:30

Grupa średnio-zaawansowana (10 - 14)

17:35 – 18:20

Grupa średnio-zaawansowana (10 - 14)

18:25 – 19:10

Grupa początkująca (9 - 10)

19:15 – 20:00

Grupa średnio-zaawansowana (9 - 10)

środa

16:45 – 17:30

Grupa zaawansowana (liceum)

17:35 – 18:20

Grupa początkująca (10 - 14)

18:25 – 19:10

Grupa średnio-zaawansowana (10 - 14)

19:15 – 20:00

Grupa początkująca (10 - 14)

Pracownia muzyczna - nauka gry na instrumentach klawiszowych

wtorek

15.15 - 17.30

9-14

Piotr Matula

piątek

15.15 -18.15

sobota

11.00 - 12.30

Studio piosenki

wtorek

17:00 – 19:15

12+

Elżbieta Kozowicz - Sobczak

czwartek

17:00 – 19:15

piątek

15:30 – 17:30

Pracownia Edukacji Przedszkolnej "RADOSNE CHWILKI"

Poniedziałek

9:00 – 12:00

4 - 6

Anna Rosłaniec

wtorek

9:00 – 12:00

środa

9:00 – 12:00

czwartek

9:00 – 12:00

piątek

9:00 – 12:00

Rytmika po angielsku” - nauka języka dla przedszkolaków

poniedziałek

16:00- 16.45

grupa początkująca (3- 4)

Agnieszka Szymczak

17:00 - 17.45

grupa średnio-zaawansowana (4- 5)

wtorek

14:30 - 15.15

grupa początkująca (3- 4)

15:30- 16.15

grupa średnio-zaawansowana (3- 4)

16:30- 17.15

grupa średnio-zaawansowana (4- 6)

czwartek

14:30- 15.15

grupa początkująca (3- 4)

15:30- 16.15

grupa średnio-zaawansowana (3- 4)

16:30- 17.15

grupa średnio-zaawansowana (4- 6)

Sekcja Karate I

poniedziałek

17:00 – 18:30

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

Ewa Lewandowska

18:30 – 20:00

Grupa zaawansowana (12+)

wtorek

8:00 – 9:30

Akrobatyka (7-12)

środa

15:30 -16:15

Grupa przedszkolna (5-7)

16:15 – 17:00

Akrobatyka (STONOGA)

17:00 – 17:45

Grupa początkująca (7-10)

17:45 – 18:30

Akrobatyka (12+)

18:30 – 20:00

Grupa zaawansowana (12+)

czwartek

15:30 -16:15

Grupa przedszkolna (5-7)

16:15 – 17:00

Grupa początkująca (7-10)

17:00 - 18:30

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

18:30 – 19:15

Akrobatyka (12+)

Sobota (przygotowanie do zawodów 2x/mies.)

10:00 – 11:30

Grupa zaawansowana (12+)

11:30 – 13:00

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

Sekcja Karate II

wtorek

16:15 – 17:00

Grupa naborowa

Joanna Kluska

17:05 – 17:50

Gimnastyka korekcyjna

17:55 – 18:40

Grupa zaawansowana młodsza

18:40 – 20:15

Grupa zaawansowana starsza

piątek

16:15 – 17:00

Grupa naborowa

17:05 – 17:50

Gimnastyka korekcyjna

17:55 – 18:40

Grupa zaawansowana młodsza

18:40 – 20:15

Grupa zaawansowana starsza

Sobota

9:30 – 10:15

Gimnastyka korekcyjna (4-5)

10:20 – 11:05

Karate

11:10 – 11:55

Gimnastyka korekcyjna (10+)

Fitness

wtorek

19:15 – 20:00

12+

Justyna Stopnicka

środa

17:45 – 18:30

piątek

16:15 – 18:30

Gimnastyka rehabilitacyjna

poniedziałek

16:30 – 18:30

12+

Lilianna Bruszewska

wtorek

9:30 – 11:00

środa

16:30 – 19:30

czwartek

9:30 – 12:00

16:30 – 19:30

piątek

9:30 – 11:00

Pracownia komputerowa, grafiki i fotografii cyfrowej

poniedziałek

14.30-15.15

Początkujący (9-15)

Mirosława Tomalik

15.15-16.00

grafika (9-15)

16.05-16.50

zaawansowani (9-15)

16.50-17.35

zaawansowani (9-15)

17.40-18.25

zaawansowani (9-15)

Środa

15.15-16.00

Początkujący (9-15)

16.05-16.50

początkujący (9-15)

16.50-17.35

grafika (9-15)

17.40-18.25

grafika (9-15)

Terapia pedagogiczna

wtorek

15:00-16:00

6-10

Beata Detmer

16:00-17:00

17:00-18:00

18:00-19:00

czwartek

14:30-15:30

6-10

15:30-16:30

16:30-17:30

Pracownia języka angielskiego

poniedziałek

15:00 – 15:45

kl. VIII

Ewa Rosłonek

16:00 – 17:30

kl. VII

wtorek

14:00 – 15:30

kl. IV

15:30 – 17:00

kl. VI

17:00 – 18:30

kl. II liceum

Pracownia filmowa

wtorek

17:15

grupa początkująca (8- 15)

Agnieszka Szymczak

18:15

grupa średnio-zaawansowana (8-15)

czwartek

17:15

grupa początkująca (8-15)

18:15

grupa średnio-zaawansowana (8-15)

Sobota (jedna w mies.)

9:30

2 godzinne warsztaty dla grupy początkującej i średnio-zaawansowanej

Galeria

"Kolorowa Łódź"

Zobacz galerię

Dance Ma Sens - próba generalna

Zobacz galerię

Studio Piosenki - Koncert Walentynkowy

Zobacz galerię

Anioły Modiglianiego

Zobacz galerię

"Aleksandrowska Wiosna 2022"

Zobacz galerię

Muzozoic

Zobacz galerię

Komunikaty

15.09.2022

Odwołane zajęcia

UWAGA! Zajęcia z p.Justyną Stopnicką są odwołane do 30 września.
Dowiedz się więcej
31.05.2022

Zapisy na rok szkolny 2022/23

ZAPRASZAMY do udziału w naszych zajęciach w nadchodzącym roku szkolnym 2022/23 Z regulaminem rekrutacji można się zapoznać tutaj: https://czp3lodz.nowybip.pl/regulamin-rekrutacji...
Dowiedz się więcej

Заняття для дітей з України

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy na bezpłatne zajęcia.  Щиро запрошуємо дітей та молодь з України взяти участь у безкоштовних заняттях. Pracownia...
Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy