Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Plan zajęć 2022/2023

UWAGA: aktualne godziny zajęć są oznaczone kolorem zielonym
 

Pracownia

dzień

godzina

Grupa (wiek)

Osoba prowadząca

Zespół "STONOGA"

poniedziałek

15:30 – 16:15

Grupa 1 (4 – 5), taniec

Marta Świątecka,

Elżbieta Kozowicz – Sobczak, Justyna Stopnicka

15:30 – 16:15

Grupa 2 (5 – 7), technika ruchu

16:15 – 17:00

Grupa 2 (5 – 7), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10), technika ruchu

17:00 – 17:45

Grupa 3 (7 – 10), taniec

17:45 – 19:15

Grupa 4 (10+), taniec

wtorek

15:30 – 16:15

 

Grupa 1 (4 – 5),

Grupa 2 (5 – 7) zajęcia wokalne

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10),

Grupa 4 (10+) zajęcia wokalne

środa

15:30 – 16:15

Grupa 1 (4 – 5), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 2 (5 – 7), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10), akrobatyka

17:00 – 17:45

Grupa 3 (7 – 10), taniec

17:00 – 17:45

Grupa 4 (10+), akrobatyka

17:45 – 19:15

Grupa 4 (10+), taniec

czwartek

15:30 – 16:5

Grupa 1 (4 – 5), Grupa 2 (5 – 7), umuzykalnienie i rytmika

Zespół Tańca Współczesnego "KONTRA"

Poniedziałek

16.15 - 17.50

Grupa 1 (10 -13)

Beata Budzewska

17.55 - 19.40

Grupa 2 (14-19)

Piątek

16.50 – 17.25

Grupa 1 (10 -13)

17.30 - 18.15

Grupa 1 i 2

18.20- 19.45

Grupa 2 (14-19)

DANCE MA SENS - mix taneczny

Wtorek

15.30 - 16.15

16.15 - 17.00

Grupa początkująca (5 - 6)

Justyna Stopnicka

17.00 - 17.45

Grupa początkująca (open)

17.45 - 19.15

Grupa średnio-zaawansowana (11-15)

Środa

15.30 - 16.15

Grupa początkująca (5-6)

Czwartek

15:30 - 16:15
16.15 - 17.00

Grupa początkująca (5 - 6)

17.00 - 18.30

Grupa średnio-zaawansowana (7-11)

Pracownia plastyczna „INDYGO”

poniedziałek

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (8-12)

 

Iwona Wiaderna - Siedlecka

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II

wtorek

16:00 – 17:30

Grupa I

Magdalena Kantorska - Ciechanowska

 

17:30 – 19:00

Grupa II

środa

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (10-12)

 

Iwona Wiaderna - Siedlecka

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II (6-8)

czwartek

16:00 – 17:30 Grupa I Magdalena Kantorska - Ciechanowska
  17:30 – 19:00 Grupa II

Pracownia muzyczna - nauka gry na gitarze i ukulele

wtorek

15:55 – 16:40

 

Przemysław Pogocki

16:45 – 17:30

 

17:35 – 18:20

Grupa średnio-zaawansowana

18:25 – 19:10

Grupa średnio-zaawansowana

19:15 – 20:00

Grupa średnio-zaawansowana

środa

16:45 – 17:30

 

17:35 – 18:20

Grupa początkująca

18:25 – 19:10

Grupa początkująca

19:15 – 20:00

Grupa średnio-zaawansowana

Pracownia muzyczna - nauka gry na instrumentach klawiszowych

wtorek

15.30 - 17.45

9-14

Piotr Matula

piątek

15.15 -17.30

sobota

10.30 - 12.45

Studio piosenki

wtorek

 

12+

Elżbieta Kozowicz - Sobczak

czwartek

17:00 – 19:15

piątek

15:30 – 17:45

Pracownia Edukacji Przedszkolnej "RADOSNE CHWILKI"

Poniedziałek

9:00 – 12:00

4 - 6

Anna Rosłaniec

wtorek

9:00 – 12:00

środa

9:00 – 12:00

czwartek

9:00 – 12:00

piątek

9:00 – 12:00

Rytmika po angielsku” - nauka języka dla przedszkolaków

poniedziałek

15:30- 16:15

trwa rekrutacja

Agnieszka Szymczak

16:15 - 17:00

grupa 4-5 l, wolne 1 miejsce

17:00 - 17:45

grupa 5-6 l, wolne 1 miejsce 

wtorek

15:30- 16:15

trwa rekrutacja

16:15 - 17:00

trwa rekrutacja 4-6

17:00 - 17:45

trwa rekrutacja 4-6

czwartek

15:30- 16:15

trwa rekrutacja
 

16:15 - 17:00

trwa rekrutacja
3-4

17:00 - 17:45

grupa 5- 6l

Sekcja Karate I

poniedziałek

17:00 – 18:30

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

Ewa Lewandowska

18:30 – 20:00

Grupa zaawansowana (12+)

wtorek

8:15 – 9:45

Akrobatyka (7-12)

środa

15:30 -16:15

Grupa przedszkolna (5-7)

16:15 – 17:00

Akrobatyka (STONOGA)

17:00 – 17:45

Akrobatyka

17:45 – 18:30

Grupa początkująca (białe pasy)

18:30 – 20:00

Grupa zaawansowana (12+, zielone pasy i wyższe)

czwartek

15:30 -16:15

Grupa przedszkolna (5-7)

16:15 – 17:00

Grupa początkująca (7-10, białe pasy)

17:00 - 18:30

Grupa średnio-zaawansowana (10-14, pasy żółte i pomarańczowe)

18:30 – 19:15

Akrobatyka (12+)

Sobota (przygotowanie do zawodów 2x/mies.)

10:00 – 11:30

Grupa zaawansowana (12+)

11:30 – 13:00

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

Sekcja Karate II

wtorek

16:15 – 17:00

Grupa naborowa

Joanna Kluska

17:05 – 17:50

Gimnastyka korekcyjna

17:55 – 18:40

Grupa zaawansowana młodsza

18:40 – 20:15

Grupa zaawansowana starsza

piątek

16:15 – 17:00

Grupa naborowa

17:05 – 17:50

Gimnastyka korekcyjna

17:55 – 18:40

Grupa średnio-zaawansowana

18:40 – 20:15

Grupa zaawansowana starsza

Sobota

9:30 – 10:15

Gimnastyka korekcyjna (4-5)

10:20 – 11:05

Karate Grupa średnio-zaawansowana

11:10 – 11:55

Gimnastyka korekcyjna (10+)

Fitness

wtorek

19:15 – 20:00

12+

Justyna Stopnicka

środa 16:15 - 17:45 Teatr Ruchu (gr. open)
17:45 – 18:30 12+
18:30 - 19:15 Fitness - taniec (20+)

piątek

17:15 – 18:00

12+

Gimnastyka rehabilitacyjna

poniedziałek

16:30 – 18:30

12+

Lilianna Bruszewska

wtorek

9:30 – 11:00

środa

9:30 – 11:00
16:00 – 19:45

czwartek

16:30 – 19:15

piątek

9:30 – 11:45

Pracownia komputerowa, grafiki i fotografii cyfrowej

poniedziałek

15:15 - 16:00

zaawansowani

Mirosława Tomalik

16:05-16:50

początkujący

16:50-17:35

początkujący

17:40-18:25

zaawansowani

18:25-19:10

zaawansowani

 środa

15:15-16:00

początkujący

16.05-16.50

początkujący

16.50-17.35

grafika komputerowa

17.40-18.25

grafika komputerowa

Terapia pedagogiczna

wtorek

15:00-18:00

6-10

Beata Detmer

czwartek

14:30-18:30

6-10

Pracownia języka angielskiego

Zapraszamy 19.09 w godz. 14:30 - 19:00

poniedziałek

15:00 – 15:45

kl. VIII

Ewa Rosłonek

16:00 – 17:30

kl. VII

wtorek

14:00 – 15:30

kl. IV

15:30 – 17:00

kl. VI

17:00 – 18:30

kl. II liceum

Pracownia filmowa

poniedziałek

17:50 - 19:15

trwa nabór- zapraszamy
od 8 lat

Agnieszka Szymczak

wtorek

17:50 - 19:15

trwa nabór- zapraszamy od 8 lat

czwartek

17:50 - 19:15

nabór trwa - zapraszamy 14+